Pravidla vkládání příspěvků

Pravidla užívání tohoto fóra, jejich přečtením a dodržováním je podmíněno užívání tohoto fóra.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Dzordzik
Administrátor fóra
Příspěvky: 4918
Registrován: 27 led 2020, 14:57
Bydliště: Zdounky (Kroměřížsko), JZ svah 280 mnm
Kraj: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Pravidla vkládání příspěvků

Příspěvek od Dzordzik »

Diskuse na serveru Oreve.cz je moderována dle pravidel uvedených níže proto, aby nedocházelo v jejím rámci k porušování zásad slušnosti, nebyla zneužívána k šíření SPAMu, skryté reklamě, k tvorbě zpětných odkazů či k porušování zákonů. Cílem níže uvedených pravidel je udržet toto diskuzní fórum přehledné a sloužící svým návštěvníkům ke sdílení rad a zkušeností. V rámci těchto pravidel mají přispěvatelé úplnou svobodu ve vyjadřování svých názorů a nesou si tak za tyto názory plnou osobní odpovědnost.

Z důvodu obrany proti SPAMu je nutné, aby všechny příspěvky neregistrovaných uživatelů podléhaly schválení administrátorem. Příspěvky registrovaných a přihlášených uživatelů se zobrazují ostatním návštěvníkům okamžitě.


Seznam pravidel:

Nevkládejte prosím do diskuzního fóra příspěvky, které nesouvisejí s jeho určením, tj. sdílení rad a zkušeností s pěstováním a množením Révy vinné, viz přehled diskuzních oblastí na úvodní stránce diskuzního fóra. Při vkládání diskuzních příspěvků dodržujte prosím témata jednotlivých diskuzí a rozdělení diskuzního fóra do tématických oblastí.

Diskusní příspěvky nesmí obsahovat díla (texty či fotografie) jiných autorů. Příspěvky nesmí být neslušné, hanlivé, posměšné, svárlivé, kontroverzní, naléhavé, násilné, drastické, matoucí nebo politické či nesouvisející s tématem konkrétního fóra.

Své dotazy vkládejte do diskuzního fóra pouze jednou. Duplicitní příspěvky jsou z diskuzí odstraňovány stejně jako příspěvky, které se opakovaně dožadují odpovědi či jsou vkládány do fór nesouvisejících s obsahem dotazu.

Diskusní příspěvky nesmějí obsahovat reklamu (bez ohledu na to, zda-li je inzerovaný produkt nebo služba poskytována za úplatu či nikoliv), pro níž je na serveru Oreve.cz stejně jako v jiných médiích vymezen zvláštní prostor a jsou pro tuto reklamu stanoveny konkrétní pravidla. Podnikatelé si však mohou v diskuzním fóru vytvářet dobré jméno vkládáním zajímavých a užitečných příspěvků. Ve svých příspěvcích však nesmějí doporučovat svou firmu nebo služby.

Diskusní fórum není určeno ani pro soukromou inzerci či jiné formy sjednávání obchodů.

Chcete-li poradit ostatním návštěvníkům, tak svou radu popište ve svém diskuzním příspěvku. Příspěvky, které požadují od jiných přispěvatelů vložení jejich kontaktních údajů budou odstraňovány a jejich autoři obdrží zákaz přístupu na toto fóru.

Je-li součástí příspěvku webová adresa, tak zde musí být uvedeno, co se na této adrese nachází a jaký to má vztah k předmětu diskuze. Pokud je adresa tak dlouhá, že by díky ní byla stránka roztažena (adresa se v textu zpravidla nezalamuje), pak musí být do textu příspěvku vložena jako hypertextový odkaz přičleněný k vybranému slovu nebo sousloví.

V příspěvcích mohou být pouze odkazy, popř. texty, které mají vazbu k předmětu diskuze. Odkazy na jiné internetové stránky, které nesouvisejí s tématem fóra budou z příspěvků odstraňovány, aby nedocházelo k jejich zneužívání ke skryté reklamě a získávání zpětných odkazů.

Nezvýrazňujte prosím celé příspěvky. Chcete-li zvýraznit vybrané části svých příspěvků, tak použijte tučné písmo. To je mnohem vhodnější než velká písmena (kapitálky). Pro odsazení textu nepoužívejte více než jeden prázdný řádek. Přiměřenosti dbejte i při používání vykřičníků, otazníků, teček a emotikonů. Příspěvky pište prosím česky, popř. slovensky.

Toto diskuzní fórum není platformou pro vyřizování osobních ani obchodních sporů.

Provozovatel diskuzního fóra si vyhrazuje právo na nezveřejnění diskuzního příspěvku.

Příspěvky, které porušují výše uvedená pravidla, jsou upraveny (nevhodné části jsou vymazány) nebo jsou z diskuzního fóra odstraněny. Přispěvatelům, kteří opakovaně porušují Pravidla pro vkládání příspěvků, je znemožněno přímé vkládání příspěvků. Příspěvky těchto uživatelů se v diskuzi objeví teprve až po schválení redaktorem diskuzního fóra.

Děkujeme že tyto pravidla respektujete a řídíte se podle nich. Pomáháte tak z tohoto fóra udělat místo, kde nám bude příjemně a budeme se navzájem respektovat.
 
 
 
 
 
 
 Zamčeno

Zpět na „Pravidla pro vkládání příspěvků“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host