Hľadám, zháňam, kúpim ...

Určování chorob, výměna odrůd, dovoz, odvoz ...
Odpovědět
Marek1970
Aktivní člen
Kraj: Trnavský
Kontaktovat uživatele:

Hľadám, zháňam, kúpim ...

Příspěvek od Marek1970 »

Inšpirovaný názvom na inom fóre, dovolil som si vytvoriť novú tému.
Nemáte prosím niekto na predaj pár odrezkov z odrody Landyš ??? Zháňam ju pre známeho, ktorý má v obľube muškátové odrody a jeden odrezok by som si na zakorenenie pravdepodobne nechal aj ja.
Zároveň pre seba zháňam odrodu Nadežda AZOS.
Ponuku poprosím do SZ.  
Aktualizácia: Dopyt už nie je aktuálny. Ďakujem.

160 mnm
plodia, ešte neplodia, ak príroda dopraje bude prvá úroda
Odrody: Adler,Aladdin, Alexa, Bianca, Cabernet Cortis, Cimus, Ciravas Agraa, Dolgoždannyj,Darja, Dubovskij rozovyj, Ester, Galahad, Graf Monte Christo, Hibernal, Joy Seedless, Jubilej Novočerkaska, Julian, Jutal, Karnaval, Katalonia, Kišmiš černý sultán, Kišmiš Nachodka, Kišmiš Zaporožskij, Krasotka, Krystal, Kubáň, Livia, Lora, Millenium, Moldova, Muskat dijevskij, Pamjať Žuravlja, Prima Ukrainy, Rembo, Rošfor, Rusbol, Skazka, Slava Ukrajine (Bačinskij), Slava Ukrajine (Višneveckij), Somerset Seedless, Sprint, Šarada UA, Talisman, Valjok, Veles, Venus, V25-20, Zolotce

Jaro

Re: Hľadám, zháňam, kúpim ...

Příspěvek od Jaro »

Nemate niekto na vymenu odrezky Dolgozdannij, Arni, Darja, Senator Burdaka v okoli Nitry?

Mozem ponuknut Brumo, Rosfor, Akademik, Tajna Monacha, Galahad, Arkadia, Chotabbyc...

Dakujem.

haco
Aktivní člen
Kraj:
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadám, zháňam, kúpim ...

Příspěvek od haco »

ako som pisal, nevhodnym vyberom vrublovacej pasky (el. izolacka) som mal na niektorych kroch nulovu uspesnost vrublovania. povodne  kry vsak vyhnali zo zaloznych ociek paradne letorosty tak by som to chcel este skusit. snad by to stihlo vyzriet   

nezostalo niekomu z vas v chladnicke par vrublov? poslat postou, za odplatu... ak by sa nieco naslo, napiste prosim do SZ  

vdaka

Odpovědět

Zpět na „Pomáháme si“