Réva pláče z kmínku

Začínáte s pěstováním Révy vinné nebo byste rádi a nevíte si rady? Toto fórum je určeno přesně pro vás. Nebojte se položit konkrétní dotaz a přiložit fotku.
Odpovědět
Vojta

Réva pláče z kmínku

Příspěvek od Vojta »

Dobrý den,mám takový dotaz.Zacala mi plakat réva z kmínku..Mám strach že ji poškodil mráz, když teď hnala mízu.Asi tak desetiletý keř.Dostane se z toho?Má někdo zkušenost? díky Vojta



LadaBlatna61
Aktivní člen
Příspěvky: 1783
Registrován: 25 bře 2020, 18:36
Bydliště: Blatná
Kraj: Jihočeský
Kontaktovat uživatele:

Re: Réva pláče z kmínku

Příspěvek od LadaBlatna61 »

Že pláče je normální,mě taky pláče.


Révu pěstuji v Blatné 440m.n.m Odrůdy - Attika,Arni,Arkadia,Avatar,Beloe čudo,Bohema,
Čornyj palec,Čornyj Kristal, Ester,Etalon,Galahad,Gran Pri,Garold,Geliodor,Glenora,Izumlenie,Katalonia,Kripton,Kodrjanka,Livia,Muskat blue,Poslanik,Pleven Ustojčivyj,Rošfor,Rumba,Rembo,Regent,Senator Burdaka,Super extra,Somerset Seedles,Skazka,Šarada UA,Super Ljalja,Vostorg.

Návštěvník

Re: Réva pláče z kmínku

Příspěvek od Návštěvník »

To ano,ale míza jde z kmínku,kde nejsou žádné rány ani poškození.



haco
Aktivní člen
Příspěvky: 903
Registrován: 05 úno 2020, 23:55
Bydliště: Trencin 210 m.n.m.
Kraj: Trenciansky. SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Réva pláče z kmínku

Příspěvek od haco »

ja som to pochopil tak, ze mu to place nie z reznej rany, ale niekde z tela kmienka co myslim bezne nie je a poukazuje to na poskodenie pletiv. foto by povedalo viac... 
 



LadaBlatna61
Aktivní člen
Příspěvky: 1783
Registrován: 25 bře 2020, 18:36
Bydliště: Blatná
Kraj: Jihočeský
Kontaktovat uživatele:

Re: Réva pláče z kmínku

Příspěvek od LadaBlatna61 »

haco píše:
10 kvě 2021, 19:22
ja som to pochopil tak, ze mu to place nie z reznej rany, ale niekde z tela kmienka co myslim bezne nie je a poukazuje to na poskodenie pletiv. foto by povedalo viac... 
 

 
Já si to špatně přečetl,tak to jí mráz roztrhl.
 


Révu pěstuji v Blatné 440m.n.m Odrůdy - Attika,Arni,Arkadia,Avatar,Beloe čudo,Bohema,
Čornyj palec,Čornyj Kristal, Ester,Etalon,Galahad,Gran Pri,Garold,Geliodor,Glenora,Izumlenie,Katalonia,Kripton,Kodrjanka,Livia,Muskat blue,Poslanik,Pleven Ustojčivyj,Rošfor,Rumba,Rembo,Regent,Senator Burdaka,Super extra,Somerset Seedles,Skazka,Šarada UA,Super Ljalja,Vostorg.

Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host