Ockovanie a preštepovanie viniča

Fórum o všem co se týká tohoto způsobu množení
Mirek
Aktivní člen
Kontaktovat uživatele:

Re: Ockovanie a preštepovanie viniča

Příspěvek od Mirek »

Odpoledne jsem to ohlížel a zatím to vyzrálé není, snad do dospěje alespoň do jednoho přeživšího očka.

Břeclav, 158 mnm, cca 150 hlaviček, asi stovka stolních odrůd.

LadaBlatna61
Aktivní člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LadaBlatna61 »

Mirek píše:
04 zář 2020, 17:48
Odpoledne jsem to ohlížel a zatím to vyzrálé není, snad do dospěje alespoň do jednoho přeživšího očka.

Miro jak ti to vyzrává? Mě ty roubovaný začínají žloutnot-myslím tím kmínky,dole v místě roubování je to tak 5 cm vyzrálé,to jsou zhruba dvě očka ale než se ochladí tak můžu mít i tři a to mi stačí,víc letos asi nevyzraje.

Révu pěstuji v Blatné 440m.n.m Odrůdy - Attika,Arkadia,Beloe čudo
Čornyj palec, Ester,Etalon,Galahad,Garold,Geliodor,Glenora,Izumlenie,Kodrjanka,Kišmiš Rebekka,Melinda,Muskat blue,Pleven Ustojčivyj,Rošfor,Rumba,Rembo,Suffolk red,Super extra,Skazka,Šarada UA,Super Ljalja,Valentin,Vostorg.

Mirek
Aktivní člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek »

LadaBlatna61 píše:
20 zář 2020, 14:06
Mirek píše:
04 zář 2020, 17:48

Miro jak ti to vyzrává? Mě ty roubovaný začínají žloutnot-myslím tím kmínky,dole v místě roubování je to tak 5 cm vyzrálé,to jsou zhruba dvě očka ale než se ochladí tak můžu mít i tři a to mi stačí,víc letos asi nevyzraje.

Nedíval jsem se, a ani jsem si na to nevzpomněl. Je mi to tak nějak šuma fuk. Ještě jedno takové léto a vyklátím to.

Břeclav, 158 mnm, cca 150 hlaviček, asi stovka stolních odrůd.

Odpovědět

Zpět na „Přeštěpení na jinou odrůdu“